Безкоштовна лінія: 0-800-300-143
 

Переможний промокод на 1000 грн

  • 1000 грн800 грн

Підтримай нашу компанію у скрутний час та отримай можливість купити більше за менше після перемоги!

Бренд: Sane

Модель: НФ-00002446

До бажань

До порівняння

Задати питання

Не будемо приховувати: війна боляче вдарила по кожному з нас, забрала звичний світ і почуття дому. Та попри все ми мусимо відновлювати роботу. Так ми зможемо тримати на плаву нашу економіку та наших людей.

Але наше виробницво та склад знаходяться в гарячій точці, тож евакуація всієї нашої роботи та персоналу коштує шалених для малого бізнесу грошей. Ми віддали значну частину продукції (1.4 млн грн) на потреби ЗСУ, ТрО та волонтерів, а тепер як ніколи потребуємо вашої підтримки!

Купивши «Переможний промокод» ви фактично купуєте облігацію нашої компанії. Тобто заплативши зараз 400 грн, в мирний час ви зможете отримати продукції на 500 грн. Це допоможе нам встати на ноги та дасть вам можливість вигідніше купити косметику.

Як це працює? Після закінчення воєнного стану ви отримаєте особистий промокод на зазначену суму, який зможете використати самостійно або подарувати комусь. Якщо будуть перебої з роботою гарячої лінії, на всі питання щодо облігацій відповідаємо на пошті: glow.marketplace@gmail.com та в інстаграм: @sane.cosmetics.

Слава Україні!


*Зверніть увагу, що переможний промокод поверненню не підлягає. Просимо придбавати цей продукт лише у випадку, якщо ви впевнені в нашій перемозі!

Недавні питання

Задати питання про цей продукт

Відгуки

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.

Рекомендуємо