Безкоштовна лінія: 0-800-300-143
 

Пошук - Бомба для ванни

Пошук:
Навколо світу
190 грн

А яке це відчуття, коли весь світ у твоїх руках? Дивне. Якщо закрити очі, уявляєш себе Магелланом 21 століття. Такою цікавим людиною з нестерпним бажанням пригод. Тільки для всесвітньої подорожі знадобляться не роки, а приблизно година. І замість підкорення тихоокеанських просторів буде підкорення т..

Купити
Дофамін
165 грн

Нова формула бомб Tsukerka — це як магія поза Хогвартсом. Серйозно. Велика, гарна, кругла й така ароматна. Вона створює ніжний шар піни й забарвлює воду (але не тіло й ванну). А тисячі ма-а-аленьких блискіток створюють відчуття північного сяйва або зорепаду в ванні, хто що бачить. База бомби — натур..

Купити
Цілком таємно
220 грн

Київ, Україна, 19:00 за місцевим часом[цілком таємно]Щоб краще розібратися в цій ситуації, потрібна передісторія. Десь пару тижнів назад ми зайнялися розробкою нового продукту. Серед 30 звичайних квітневих днів є дуже особливий для команди, День космонавтики. Тому, на продумування ідеї багато часу н..

Купити
Захід сонця
165 грн

В дитинстві у кожного були різні мрії. Одні кидали сумні погляди на другу порцію морозива, а інші не уявляли, як можна вижити на цьому світі без поні. А також усім завжди здавалось, що немає нічого м’якішого за золотаві вечірні хмаринки. Щойно сонце заходило, важко було не зітхнути, уявляючи, як вон..

Купити
Чайна троянда
100 грн

Розкішний вигляд і приголомшливий аромат бомбочки для ванни від Tsukerka дозволить вам повністю розслабитися і подарує додатковий догляд за шкірою. Вона створена на основі натуральних інгредієнтів, без синтетичних барвників і ароматизаторів. Морська сіль виводить токсини, очищає пори, покращує еласт..

Купити
Амазонка
165 грн

Десь у нетрях Латинської Америки можна знайти її. Вона швидка, горда та незалежна. Вона підкорює собі найгустіші ліси планети. Вона - сьоме чудо природи. Ім’я її Амазонка. Бурхливі води цієї загадкової річки воістину вражають та не підпускають ні на крок. Єдиний спосіб стати ближчим до цієї чистої к..

Купити
Міфічна
165 грн

Еврика! - найвідоміший вигук, який коли-небудь траплявся під час приймання ванни. Хто б міг подумати, що легендарний грек Архімед буде завдячувати свою геніальність та ідею витіснення вчасно набраній ванній? Якщо бути геть чесними, то мусимо трішки відкрити карти. Адже згідно з нашою таємною теорією..

Купити
Неон
165 грн

Коли за вікном можна спостерігати усі відтінки сірого та на душі кепсько, у житті точно бракує яскравості. Хтось фарбує волосся у кольори веселки, а дехто компенсує новими шкарпетками, які практично світяться у темряві. Ми думаємо, що додавати фарби у життя можна у домашній та значно приємніший спос..

Купити
Нептун
165 грн

У давні часи, коли наставали посухи та стихія не слухалася, люди відчували себе безсилими. Погодьмося, коли ваш корабель тоне разом із вами, важко бути щасливими. Єдиним виходом та розрадою ставало поклоніння богові усіх морів та океанів - Нептуну. Цього покровителя джерел шанували та боялися, а він..

Купити
Показано від 1 до 9 з 9 (усього 1 сторінок)