Безкоштовна лінія: 0-800-300-143
 
Фільтр
29 - 945 грн Ціна
Виробник
Наявність

Аксесуари

Піпетка на флакон скляний Sane 30мл
29 грн

Правила використання: використовуйте в комплекті з фірмовим флаконом Sane. Наповніть флакон будь-яким продуктом, напишіть назву продукта на етикетці, щоб не забути, накрутіть піпетку та користуйтесь продуктом.Кілкість: 1 шт...

Купити
Флакон скляний Sane 30мл
29 грн

Правила використання: використовуйте в комплекті з фірмовою піпеткою Sane. Наповніть флакон будь-яким продуктом, напишіть назву продукта на етикетці, щоб не забути, накрутіть піпетку та користуйтесь продуктом.Кілкість: 1 шт...

Купити
Дитяча щітка KIDS BRUSHES для догляду за волоссям та шкірою голови Відсутній
Дитяча щітка KIDS BRUSHES для догляду за волоссям та шкірою голови
630 грн

Щітка Wonder Brush KIDS створена для догляду за волоссям та шкірою голови дитини. Оснащена спеціальними щетинками SmartFlex, які надзвичайно гнучкі і зводять до мінімумудискомфорт від розплутування волосся, запобігають перетин кінчиків.Лімітована серія. Гнучка щетина SuperFlex мінімізує пошкодження ..

Відсутній
Щітка-брашінг INTELLIGENT HEAT TECHNOLOGY Brush Large Ø53 Відсутній
Щітка-брашінг INTELLIGENT HEAT TECHNOLOGY Brush Large Ø53
945 грн

Від чорного до рожевого! Інноваційна технологія дозволяє контролювати тепло під час укладання. Коли фен нагріває щітку до 60 градусів чорна трубка стає рожевою для позначення високої температури. Таким чином, стиліст може регулювати тепло, щоб не пошкодити волоссю. Коли щітка остигає до безпечної те..

Відсутній
Гребінець AIR BRUSH з термостійкими щетинками Відсутній
Гребінець AIR BRUSH з термостійкими щетинками
787 грн

Air Brush має «повітряний» дизайн, який дозволяє повітряним потокам вільно переміщатися і забезпечувати швидку і ефективну укладку феном при розчісуванні волосся. Інноваційні та гнучкі щетинки легко ковзають по волоссю і допомагають мінімізувати їх випадання. Великі круглі наконечники на щетина м’як..

Відсутній
Чудо-щітка Wonder Brush для догляду за волоссям та шкірою голови чорна Відсутній
Чудо-щітка Wonder Brush для догляду за волоссям та шкірою голови чорна
420 грн

Щітка Simonsen Wonder Brush призначена для догляду за волоссям та шкірою голови, можна використовувати для вологих або сухих волосся, спеціальні щетинки SmartFlex зводять до мінімуму дискомфорт від розплутування волосся, запобігають волосся від пошкодження і від появи посічених кінчиків. Щітка м’яка..

Відсутній
Щітка-брашінг INTELLIGENT HEAT TECHNOLOGY Brush Medium Ø43 Відсутній
Щітка-брашінг INTELLIGENT HEAT TECHNOLOGY Brush Medium Ø43
945 грн

Від чорного до рожевого! Інноваційна технологія дозволяє контролювати тепло під час укладання. Коли фен нагріває щітку до 60 градусів, чорна трубка стає рожевою для позначення високої температури. Таким чином, стиліст може регулювати тепло, щоб не пошкодити волоссю. Коли щітка остигає до безпечної т..

Відсутній
Показано від 1 до 7 з 7 (усього 1 сторінок)