Безкоштовна лінія: 0-800-300-143
 
Фільтр
146 - 365 грн Ціна
Виробник
Знижка
Наявність

Очищення

Пінка для вмивання Sane з протеїнами пшениці 3%
149 грн

Пінка для вмивання Sane з протеїнами пшениці вирізняється м’яким і дбайливим очищенням, тому підходить для всіх типів шкіри. Надає стійкий ефект підтягнутості й тонізує шкіру. У разі регулярного використання створюється захисний бар’єр, який сприятливо впливає на стан особливо чутливої шкіри. Протеї..

Купити
Гель для обличчя очищуючий Sane Гель для обличчя очищуючий Sane
Акція
Гель для обличчя очищуючий Sane
149 грн146 грн

Гель-мус для обличчя Sane створений для м’якого, але глибокого очищення від щоденних забруднень. Розроблений спеціально для проблемної, чутливої ​​та реактивної шкіри, а також шкіри з розацеа.В основі засобу - центелла азіатська. Це лікарська рослина, дія якої спрямована на інтенсивне відновлення де..

Купити
Пінка для чутливої ​​шкіри обличчя Sane Пінка для чутливої ​​шкіри обличчя Sane
Акція
Пінка для чутливої ​​шкіри обличчя Sane
149 грн146 грн

Пінка для вмивання Sane створена для делікатного та бережливого очищення чутливої ​​та реактивної шкіри.В основі засобу - м’який ПАР, який змиває залишки макіяжу та забруднення, не порушуючи мікробіом шкіри. Адже саме порушення рогового шару ведуть до жирності, висипань, почервоніння та подразнень.А..

Купити
Гідрофільна олія для обличчя Sane Гідрофільна олія для обличчя Sane
Акція
Гідрофільна олія для обличчя Sane
169 грн166 грн

Гідрофільна олія Sane створена для очищення шкіри від щільного макіяжу, зовнішніх забруднень і сонцезахисних засобів.Засіб побудовано на логіці «подібне очищує подібне», тому емульгуюча масляна основа відмінно змиває зайвий себум і добре підходить для тональних засобів на масляній основі. Особливо з..

Купити
Пінка для жирної шкіри обличчя Sane Пінка для жирної шкіри обличчя Sane
Акція
Пінка для жирної шкіри обличчя Sane
149 грн146 грн

Пінка для вмивання Sane створена для делікатного, але якісного очищення жирної та комбінованої шкіри.В основі засобу - м’який ПАР, який змиває зайвий жир і забруднення, не порушуючи мікробіом шкіри. Адже саме порушення рогового шару сприяють зміцненню жирності, прищів і забитим сальними пробками пор..

Купити
Показано від 1 до 5 з 5 (усього 1 сторінок)