Безкоштовна лінія: 0-800-300-143
 
Фільтр
49 - 299 грн Ціна
Виробник
Наявність

Парфюмерія

Морозна вишня
299 грн

Трохи мигдалевої терпкості, трохи жаданої неприступності і дуже багато п’янкості. Парфуми "Морозна вишня" починають з цього поєднання і завершують солодкими нотками, щоб назавжди потрапити до вашого серця. У наших бабусь в серванті завжди був імпортний посуд, який не можна чіпати, і домашній пахучий..

Купити
Квітковий букет
299 грн

Ви пригортаєте до себе оберемок улюблених квітів і вас огортає хвилею весни, легкості та сонця. Цей аромат так п’янить, що не хочеться видихати. Ви вдихаєте знову і знову, та надихаєтесь на грацію, жіночність та спонтанні вчинки. Думаєте, що так буває лише у квіткових поезіях? Не зовсім. Адже саме т..

Купити
Пристрасть
299 грн

З дитинства нас вчили не пхати пальці в розетку, щоб не вдарило струмом. Але найбільша іскра виникає ж тоді, коли ви дивитесь в очі тієї самої людини. У ці моменти зупиняється час і вся метушня навколо втрачає сенс. Всередині зароджується полум’я, яке хочеться зберегти якнайдовше. Нам вдалось його у..

Купити
Осінній ранок
299 грн

Амбра, спеції та тепло. Це перші асоціації з деревними парфумами “Осінній ранок”. А вже після кількох днів використання аромату хочеться запалювати свічки та планувати романтичну поїздку на осінні канікули.Такі ранки трапляються завжди несподівано — коли з перших хвилин пробудження виникає потреба в..

Купити
Зіркова ніч
299 грн

Мабуть, усі часом люблять помріяти про червону доріжку. Ось ви йдете, затуляючись від спалахів фотоапаратів, вашу сукню розвіює вітер і, здається, що весь світ належить лише вам. Але для таких відчуттів необов’язково вигравати “Оскар” чи наводити голівудську зачіску. Адже для того, щоб почуватись на..

Купити
Афродизіак
299 грн

Є аромати, які здатні викликати шквал емоцій та стати вашою своєрідною візитівкою. Їхній шлейф слідує за вами, куди б ви не пішли, і довго не дозволяє перехожим припинити про вас думати. Усяка згадка про вас і ваш аромат стає пронизана чуттєвістю та чистою пристрастю. Воно й не дивно, адже ви завбач..

Купити
Глінтвейн біля каміну
299 грн

Негласний закон термодинаміки передбачає, що чим морозніший вечір, тим більше хочеться загорнутись в плед та чекати, поки закипить вода в чайнику. У такі дні домашні пироги смакують по-особливому, а мрії про дерев’яний будиночок в лісі стають дедалі бажанішими. Також у цих вечорів є свій унікальний ..

Купити
Солодкий спогад
299 грн

Задамо експозицію: пляж, морський бриз та шкіра з кришталиками солі. Рука тягнеться до сонцезахисного крему, хоч сонце вже надто лагідно пестить обличчя. Залишається лиш кілька днів до кінця омріяної відпустки на вітряному узбережжі. І єдине, що нагадуватиме про ці безтурботні дні, це свіжий запах л..

Купити
Східні прянощі
299 грн

З настанням вечора у країнах Сходу спадає спека, утихає метушня і все, що залишається — це аромат. Мускусний, пряний, із нотками ванілі та кориці. Він дурманить голову усім, хто його вловлює в повітрі, і спонукає злитись із арабською ніччю. А для того, щоб це пережити, більше не потрібно шукати авіа..

Купити
Показано від 1 до 9 з 9 (усього 1 сторінок)